• Doprava

  Na akci lze dorazit trolejbusem číslo 3. Areál je asi 5 minut chůze od konečné zastávky. Prohlédněte si mapu. Z Pardubic tradičně vyjíždí cyklojízda. Ideální, pokud se na festival chcete dostat na kole. Pro ty, kteří přijedou autem, bude připraveno parkoviště.

 • Ubytování

  Přespat je možné ve stanovém městečku, které je hned vedle areálu. Svůj stan si zde můžete postavit zdarma. Velká část plochy bude osvětlena. Městečko je nicméně nehlídané, proto doporučujeme nebrat s sebou cenné předměty.

 • Bezpečnost

  Jelikož se jed  ná o relativně menší areál, není z bezpečnostních důvodů dovoleno brát s sebou dovnitř psy. Dále není dovoleno vnášet jakékoliv skleněné nádoby včetně lahví, plechovky, hořlaviny, zbraně jakéhokoliv druhu, drogy a omamné látky, předměty ohrožující bezpečnost, pyrotechnické předměty. Rovněž není dovoleno vnášet s sebou vlastní jídlo a pití. Pitná voda bude volně k dispozici.

 • Občerstvení

  Na našem festivalu si můžete dát tradiční festivalová jídla včetně grilovaného masa, klobás, vegetariánských pokrmů a nově jsme pro vás zajistili i čerstvé snídaně. V areálu bude i letos čajovna s vodní dýmkou a čajovými specialitami. O pitný režim se bát nemusíte – letos bude v areálu několik cisteren s pitnou vodou.